Pronájem nového bezbariérového bytu 1+1 o velikosti 50 m2

PRONÁJEM - REZERVACE!

Uničov, okr. Olomouc

Pronájem nového bezbariérového bytu 1+1 o velikosti 50 m2 včetně sklepní kóje v centru města Uničova. K dispozici ihned. Nájem 9.500 Kč/měsíc plus zálohy na energie a služby. V bytě jsou připraveny rozvody pro připojení internetu (O2/Nordic Telecom).

Cena: 9.500 Kč/měsíc plus zálohy na energie a služby

Byt 3+1, 84 m² - Uničov, Gen. Svobody, nová cena 1.380.000 Kč

PRODÁNO!

Uničov, okr. Olomouc

Prodej bytové jednotky do osobního vlastnictví v rámci insolvenční řízení, kdy prodávajícím je insolvenční správce. Předmětem prodeje je byt o velikosti 84 m2 a dispozici 3+1 v panelovém bytovém domě v Uničově na ulici Gen.Svobody. Panelový dům je zateplený, bytová jednotka má vyměněná plastová okna, provedeny nové rozvody elektřiny a vody. Bytové jádro je původní. K bytové jednotce náleží sklepní kóje. Parkování je možné na zpevněných plochách v okolí domu. Občanská vybavenost jako jsou školky, školy, sportoviště, obchodní centra, dopravní spojení autobus a vlak jsou ve velmi dobře dostupné. Zájemci o koupi bytu doporučujeme osobní prohlídku.

Cena: Nová cena 1.380.000 Kč, kupující uhradí daň z nabytí nemovitosti

Rodinný dům

PRODÁNO!

Česká Ves, okr. Jeseník

Nabídka na přímý prodej mimo dražbu v rámci insolvenčního řízení dlužníků nemovitosti: pozemek p.č. 1227, součástí je stavba č.p.. 267, rod.dům, pozemek p.č. 1228, pozemek p.č. 1229, vše jak je zapsáno na LV č. 689 pro katastrální území Česká Ves.

Nemovitost se nachází v střední části obce, je přístupná po zpevněné komunikaci. Jedná se o zděný, jednopodlažní, podsklepený dům.

V 1. NP se nachází zádveří, kuchyně, obývací pokoj, koupelna, WC, ložnice, pokoj. Dům je napojený na veřejný vodovod, elektro a plyn, na hranici pozemku kanalizace. Vytápění ústřední plynové topení doplněné lokálním na tuhá paliva.

Dobrá dostupnost do Města Jeseník.

Cena: nejvyšší nabídka plus kupující uhradí daň z nabytí nemovitosti

Rodinný dům

PRODÁNO!

Libhošť, okr. Nový Jičín

Nabídka nemovitosti k prodeji v rámci insolvenčního řízení formou přímého prodeje nejvyšší učiněné nabídce. Nemovitosti: pozemek p. č. St. 123/2, zastavěná plocha a nádvoří ( součástí je stavba č. p. 8, rodinný dům ); pozemek p. č. 1498, zahrada; pozemek p. č. 1499, zahrada; pozemek p. č. 1598,ostatní komunikace; vše zapsáno na LV č. 513 pro k.ú a obec Libhošť.

Cena: 1 020 000 Kč, nejvyšší nabídka plus kupující uhradí daň z nabytí nemovitosti

Rodinný dům v centru obce -

PRODÁNO!

Tovačov, okr. Přerov

Prodej rodinného domu: - jednopodlažní rodinný dům na stavební parcele č. 33/3 - stavební parcela č. 33/3, výměra 198 m2 - přilehlá zahrada, pozemek parc. č. 115/2, výměra 673 m2. Dům nově postaven v proluce před deseti lety. Nachází se v centru obce s veškerou občanskou vybaveností. Výborná dostupnost do Olomouce, Přerova, Prostějova. Cena domu je k jednání a bude určena jako nejvyšší nabídka.

Cena: nejvyšší nabídka plus kupující uhradí daň z nabytí nemovitosti